WEST TOWERS — це ваша відправна точка у нове комфортне життя

Наші мешканці наповнюють своєю любов`ю до життя все навколо. Тут все твоє і водночас все спільне. У нас облаштовуються галявини, щоб влаштувати відпочинок з друзями, або заховатися у тіні дерев на самоті, закритий двір від автомобілів, спортивні та дитячі майданчики. West Towers це особливий дім всередині і зовні
Ми будуємо не просто квадратні метри, ми будуємо комфортне та приємне місце для життя Вашої родини
West Towers технологічний, ергономічний та сучасний житловий квартал в місті Ужгород
про проект

Легоцького 64/б стане смарт - вулицею

Пішохідний і автомобільний потік - Окремо!

Просторий квартал
Смарт-вулиця
Окрема пішохідна зона
Головна ідея «просторого кварталу» – створити середовище для проживання, заповнене сонячним промінням та простором.Житлові комплекси будуються з прорахованою відстанню один від одного. Великі проходи із зручними виходами на центральний променад. Висота будівель, дозволяє отримати максимальну кількість квартир з мальовничими краєвидами.На відміну від кварталів закритого типу, внутрішні території при такому плануванні залишаються більш відкритими, прозорими та створюють відчуття вільного простору.

Новаторське планування “просторого кварталу" для Ужгорода

Фасадна частина комплексу, що виходить на вулицю Лугоцького, буде виконано у стриманому європейському стилі. Вулиця Легоцького після реконструкції перетвориться у smart - вулицю з розширеним функціоналом. Особливу увагу буде приділено людям з обмеженими можливостями – плавні переходи, з'їзди, рифлені елементи для людей з вадами зору. Вздовж smart-вулиці будуть встановлена мережа розумного LED-освітлення, яке підлаштовується під час доби та погоду. З огляду на зростаючу популярність електромобілів, буде встановлена стаціонарна зарядна станція. Ми створюєм не просто сучасний житловий масив. Ми пропонуєм відкритий та доброзичливий суспільний простір – це і є філософія проекту «West Towers»
Двори - для пішоходів, вулиці - для машин. Відсутність машин у дворах гарантує тишу та безпеку. Тепер простір двору належить виключно мешканцям будинку. Це оптимальне рішення для сімей з дітьми. Ми кажемо «ні» прогулянкам серед запаркованих машин та небезпеці, яку вони несуть, заїжджаючи у двір.Житловий квартал «West Towers» має свою пішохідну територію, де буде створена еко-зона з різноманітними ділянками для дозвілля. Всі ділянки об'єднані у спільний простір.

Дитячий майданчик

Парк

МАКСИМУМ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ СПОРТУ, ВІДПОЧИНКУ ТА ДИТЯЧОГО ДОЗВІЛЛЯ

На території передбачені різноманітні дитячі та спортивні майданчики – для малюків, школярів, підлітків, починаючих та вже вправних спортсменів.Це безсумнівно об'єднає мешканців нашого «живого кварталу» і зробить їх життя в комплексі більш цікавим та насиченим!
Підземний паркінг, гаражі та паркомісця
Вантажно-пасажирський та пасажирський ліфт
Безпека та інновації
Сучасні дитячі майданчики на території кварталу
Оформлення зеленої зони та зони відпочинку
Місце для відпочинку - окрема паркова зона

НАЙКРАЩЕ НЕ ПОТРЕБУЄ АЛЬТЕРНАТИВИ

Заповніть форму і ми зв’яжемось з вами найближчим часом

Запишіться на безкоштовний огляд комплексу