ПЕРЕВАГИ

Новий підхід до будівництва
Найкраще не потребує альтернативи
Підземний паркінг, гаражі та паркомісця
Ми передбачили підземний паркінг, гаражі та окремі паркомісця для автомобілів. Забудьте про автомобілі біля дитячих майданчиків та відсутність паркувального місця. Безпека дворів — діти, що йдуть до під'їздів чи дитячих майданчиків, не перетинаються з автівками.
Паркова зона замість двориків
Ви завжди хотіли мати парк замість двору? Особистий парк для всіх жителів West Towers! Тепер кожен власник квартири матиме можливість відпочити на свіжому повітрі у парку нового рівня. Це дозволяє створити спільну територію для всіх. Так замість окремих дворів виросте паркова зона — "зелене ядро" для мешканців кварталу.
Сучасні дитячі майданчики
Ваші діти будуть задоволені, побачивши наші дитячі майданчики. Безпека та інноваційність - основні принципи, якими ми керувалися при створенні дитячого простору у житловому кварталі West Towers.
Приватність для наших мешканців
Простіше кажучи, сусіди не дивляться один одному в вікна. Будинки максимально віддалені один від одного, що робить вид з вікон кращим. Ми знайшли баланс між кількістю житла та масштабами природної зони всередині кварталу, не створивши черговий "мурашник".
Планування
Сучасні та комфортні квартири на будь-який вибагливий смак. Виважені планувальні рішення, які стануть досконалою основою Ваших майбутніх інтер'єрів.
Архітектура
Сучасна архітектура, яка впевнено вписалася у ритм міста та, в той же час, вигідно виділяється серед існуючих забудов району. Великі площі та досконалий внутрішньодворовий простір. Будинки спроектовані таким чином, щоб забезпечити максимальний огляд з вікон кожної квартири.
Безпека
Житловий квартал огорожений, встановлений шлагбаум при вїзді на територію, постійно ведеться відео нагляд. Все це для безпеки наших мешканців.
Інфраструктура
Неподалік житлового кварталу знаходиться все необхідне для комфортного та першокласного життя. Дитячий садок, школа, університет, торговий центр, затишні кафе та безліч об`єктів соціальної та побутової інфраструктури. Тематична паркова зона, на території кварталу, стане справжньою прикрасою комплексу.
Місце розташування
Оптимальна відстань від центру міста, сучасна транспортна розв'язка, достатня кількість об'єктів інфраструктури і, насамкінець, чудова панорама з вікон квартири, яку ніколи не закриють від Вашого погляду інші новобудови.
Чому саме ми?
 • Можливість розтермінування
  Розтермінуйте оплату за придбане помешкання
 • Розвинена інфраструктура
  Створена інфраструктура для щоденних потреб
 • Оформлення зеленої зони та зони відпочинку
  Продумане планування території комплексу
 • Вдале планування
  Ефективно використайте весь простір свого житла
 • Вантажно-пасажирський та пасажирський ліфт
  2 ліфти у кожному будинку для вашого комфорту
 • Безпека та інновації
  Цілодобовий відео нагляд, огорожа та шлагбаум на в'їзді, інтернет на всій території та інше
НАШІ ПАРТНЕРИ