ПРО комплекс

Новий житловий квартал від IDM Group
West Towers технологічний, ергономічний та сучасний житловий квартал в місті Ужгород. Ми будуємо не просто квадратні метри, ми будуємо комфортне та приємне місце для життя Вашої родини. Наші мешканці наповнюють своєю любов`ю до життя все навколо. Тут все твоє і водночас все спільне. У нас облаштовуються галявини, щоб влаштувати відпочинок з друзями, або заховатися у тіні дерев на самоті, закритий двір від автомобілів, спортивні та дитячі майданчики. West Towers це особливий дім всередині і зовні.
ПРОСТОРИЙ КВАРТАЛ
Планування кварталу West Towers - новаторське для Ужгорода, просторий квартал.

Зараз переваги такого формату використовують в найкращих житлових кварталах світу. Головна ідея «просторого кварталу» – створити середовище для проживання, заповнене сонячним промінням та простором.

Житлові комплекси будуються з прорахованою відстанню один від одного. Великі проходи із зручними виходами на центральний променад. Висота будівель, дозволяє отримати максимальну кількість квартир з мальовничими краєвидами.

На відміну від кварталів закритого типу, внутрішні території при такому плануванні залишаються більш відкритими, прозорими та створюють відчуття вільного простору.
ЛЕГОЦЬКОГО 64\б СТАНЕ
СМАРТ - ВУЛИЦЕЮ
Фасадна частина комплексу, що виходить на вулицю Лугоцького, буде виконано у стриманому європейському стилі.

Вулиця Легоцького після реконструкції перетвориться у smart -вулицю з розширеним функціоналом. Особливу увагу буде приділено людям з обмеженими можливостями – плавні переходи, з'їзди, рифлені елементи для людей з вадами зору.

Вздовж smart-вулиці будуть встановлена мережа розумного LED-освітлення, яке підлаштовується під час доби та погоду.

З огляду на зростаючу популярність електромобілів, буде встановлена стаціонарна зарядна станція. Ми створюєм не просто сучасний житловий масив. Ми пропонуєм відкритий та доброзичливий суспільний простір – це і є філософія проекту «West Towers».
ПІШОХІДНИЙ І АВТОМОБІЛЬНИЙ ПОТІК - ОКРЕМО!
Двори - для пішоходів, вулиці - для машин. Відсутність машин у дворах гарантує тишу та безпеку. Тепер простір двору належить виключно мешканцям будинку. Це оптимальне рішення для сімей з дітьми. Ми кажемо «ні» прогулянкам серед запаркованих машин та небезпеці, яку вони несуть, заїжджаючи у двір.

Житловий квартал «West Towers» має свою пішохідну територію, де буде створена еко-зона з різноманітними ділянками для дозвілля. Всі ділянки об'єднані у спільний простір.
УНІКАЛЬНА ІНФРАСТРУКТУРА
Перед нашими мешканцями не стоятиме проблема пошуку поблизу гарного дошкільного та навчального закладів. В пішій доступності до ЖК «West Towers» знаходиться початкова школа та два дитячих садочки. Діти зможуть дружити та активно спілкуватися як в школі, так і поза нею, оскільки будуть сусідами по комплексу. Підтримувати себе у гарній спортивній формі мешканці комплексу зможуть на 2 спортивних майданчиках. І все це в безпосередній близькості від будинку. Також в пішій доступності фітнес-центр та торгівельно-розважальний комплекс.