Хід будівництва

На що звернути увагу, при купівлі квартири?

Придбання квартири - це рішення, що потребує аналізу ринку нерухомості та багатьох інших вагомих факторів.

На що варно звернути увагу, коли купуєш квартиру? Як знайти серед великої кількості пропозицій саме ту, що Вас цікавить: комфортну, якісну й за розумною ціною? Як обрати ідеальну квартиру? Відповідь проста: обирайте квартиру в новобудові!

Сучасні планування квартир, просторі світлі кімнати, передові технології та новітні архітектурні й інженерні рішення, якісні сертифіковані екоматеріали. Будівельна компанія IDM Group обрала вдалу локацію для Житлового Кварталу West Towers - у екологічно чистому мікрорайоні Ужгорода, на відстані від центральної дороги. Це тихий затишний р-н близ Університету. Розвинена інфраструктура, паркові насадження. Близькість необхідної соціально-рутинної інфраструктури й наявність мість для здорового відпочинку чи розваг - теж одна із основних переваг ЖК West Towers.

В сучасному шаленому темпі життя потрібно вдало керувати часом, і саме від правильного вибору квартири залежить комфорт життя. Перед тим, як придбати квартиру в новобудові, необхідно знайти надійного забудовника, якому Ви зможете довіряти. 

На що звернути увагу, коли обираєш квартиру? Як обрати квартиру в новобудові? 

Є декілька основних критеріїв, по яким варто оцінювати житло, а зокрема:
- Місце розташування;
- Ціна за квадратний метр;
- Технології будівництва;
- Якість використаних матеріалів.

Житловий квартал West Towers