Хід будівництва

Чому вигідно придбати квартиру на ранньому етапі будівництва?

Перед придбанням житла багато з нас задумовується, що саме йому обрати серед усіх пропозицій і яка з них буде найвигідніша.

Можна придбати квартиру в уже зданому в експлуатацію будинку, проте прийдеться переплатити – тому ні про яку вигоду мови не йтиме. Раціональним рішенням буде інвестувати на ранньому етапі будівництва.
По-перше, чим раніше інвестуєте - тим дешевше. Різниця в ціні на ранньому етапі будівництва і після здачі будівлі в експлуатацію може складати до 30%.

По-друге, будівельні роботи можуть бути фіксовані у долларах США, а знаючи, що курс гривні до курсу доллара нестабільний, існує ймовірність, що при покупці житла на останніх етапах будівництва Ви заплатите набагто більше, ніж розраховували.

По-третє, раннє інвестування в покупку квартири дає перевагу у вигляді широкого вибору планувань.

image
Спочатку знайдіть загальну інформацію про житловий комплекс і детально ознайомтеся з локацією, концепцією і пакетом документів.
Підберіть таке планування квартири, яке підійде для Вашого стилю життя.

Інвестуйте в комфортне майбутнє разом з забудовником IDM Group!

Житловий кквартал West Towers - найвигідніше рішення. Вас не чекатимуть непередбачені проблеми: непрацюючі ліфти, відсутність паркінгу, отоплення або гарячої води.

Пропонується близько 600 однокімнатних та двокімнатних квартир комфорт-класу в екологічно чистому та тихому мікро-районі міста.

Інвестуючи в придбання квартири на ранньому етапі будівницта, Ви купуєте якісне житло з підвищеними вимогами до комфорту за розумною та вигідною ціною!

Компанія-забудовник пропонує своїм інвесторам 100% виплату вартості обраної квартири або придбання в розтермінування, що може бути сформоване на різні строки при умові внесення 50% від загальної сумми.

Якщо Ви вирішили придбати квартиру в ЖК West Towers - Ви заощаджуєте гроші, цінуєте свій час та обираєте вищу якість! А також, стаєте власником квартири в сучасному багатофункціональному житловому кварталі, розміщеному в новому мікро-районі, м. Ужгород, вул. Легоцького, буд. 64\б.
image