Хід будівництва

Підготовка майданчика

Підготовка майданчика для початку будівництва – це досить складна справа, яка вимагає значних зусиль і знань. Витрати на такий захід визначає багато факторів, в тому числі і умови, в яких належить працювати. Професіонали в цій справі знають стандартний перелік робіт, який необхідно виконати при підготовці: огородження всієї території, знесення будівель, які присутні на ній, розчищення ділянки та початок проведення земляних робіт. Природно, після таких підготовчих робіт починається риття котловану, супроводжується вивозом грунту з нього.
Якщо цього передбачає план проводиться цілий ряд земельних робіт: установка водовідведення та влаштування тимчасових комунікацій, та інші необхідні речі.
Обсяг робіт істотний у будь-якому випадку:
- перший етап полягає в облаштуванні всієї ділянки, вона зачищається і вирівнюється;
- проведення всіх необхідних земельних робіт;
- зведення всіх необхідних будівель.
У деяких випадках обсяг робіт настільки великий, що весь процес може займати навіть 10% від всього часу, який відведено для будівництва. Природно такі роботи плануються і в них враховуються всі фактори, починаючи від місцевості, закінчуючи побутовими приміщеннями і лініями електропередач. Чим складніше роботи, тим дорожче їх вартість, у разі якщо потрібно демонтаж будівель, витрати збільшуються.