Хід будівництва

На якому етапі будівництва вигідно інвестувати в новобудову?

Інвестування в нерухомість – один з найпопулярніших методів збереження та примноження коштів серед українців. На це існують причини й зараз ми їх розглянемо.

Які ж причини інвестування в нерухомість?
1. Висока надійність. Нерухомість практично ніколи не падає в ціні.
2. Ваша оселя. Якщо ви оформили право власності на квартиру, Ви виключаєте ймовірність втрати капіталу та у вас є можливість застосування її для власних потреб. Вклавши кошти у квартиру, ви не тільки заробляєте і заощаджуєте, але можете самі там жити по закінченню будівництва. Часто пари купують квартири з метою інвестування, а надалі житло дістається їх дітям.
3. Пасивний дохід. Якщо ви шукаєте простий спосіб заробітку — здавайте приміщення в оренду. Це є одним із найпопулярніших і ефективних способів заробітку.

Інвестиції в нерухомість можуть мати свої ризики. Наприклад, якщо інвестувати на ранніх етапах будівництва, можна заощадити, але є ризики, що будівництво проекту зупинять і ви залишитеся ні з чим. Тому перш, ніж вкладати гроші в нерухомість, враховуйте ці фактори. Важливо переконатися в тому, що нерухомість продається законно, і на ній немає обтяжень. Інвестору належить оплачувати комунальні послуги. Тому, якщо квартира буде простоювати, замість доходу власника чекають додаткові витрати. Обираючи об'єкт нерухомості для інвестування важливо зупинитися на прибутковому варіанті з мінімальними ризиками.

image